Temelleri 2010 yılında İstanbul’da atılan Club 35, uluslararası tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin birçok bölgesinde kullanıcı odaklı ve kent yapılarına uyumlu konut ve otel projeler tasarlamak ve inşa etmektedir. Hilton Worldwide Franchise Partneri olan C35 Türkiye’nin bir kaç bölgesinde otel projeleri inşa etmektedir. Türkiye’nin ilk Termal konseptli 5 yıldızlı Hilton DoubleTree otelini Eskişehir’de inşa etmektedir.

Türk-Alman ortaklığı olan Club 35 Türkiye’de bir çok uluslararası bilinen markalar ile çalışmaktadır. Projelerin gerçekleştirildiği şehirlerin kalkınmasını modern ve işlevsel mimarilere kavuşmasını hedefleyen Club 35, Alman disiplini ve yüksek mühendisliğini Türkiye’nin doğal zenginlikleri ve güzellikleriyle buluşturmaktadır.

İnşaat ve üretim sürecinin her aşamasında yüksek kalite ve ince teknik detayları ön planda tutarak, güçlü ve sanatsal mimari çizgisi ile sektörde birçok ilklere imza atmayı başarmıştır. Bu sebeple uluslararası güçlü markaların iş ortaklığında tercih ettiği bir marka olmuştur.