Club 35, Kuzu Holding şirketler grubu çatısı altında proje geliştiren ve projelerin inşaatını organize eden şirkettir. Proje geliştirme ve inşaat süreçlerinin her aşamasında geleneksel değerleri, yerel dokuyu ve çağdaş mimariyi temel alarak, projelerini hayata geçirmektedir. Türk – Alman ortaklığı olan Club35, modern teknik detayları ve hizmette olabilecek en yüksek standartları dikkate alarak, farkedilir mimari çizgisi ve mühendisliği ile ön plana çıkmaktadır.
Temelleri 2010 yılında İstanbul’da atılan Club 35, uluslararası tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin birçok bölgesinde kullanıcı odaklı ve kent yapılarına uyumlu konut ve otel projeleri tasarlayarak inşaa etmektedir. Hilton Worldwide Franchise Partneri olan şirketler grubumuz, uluslararası tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosu ile özgün projeler geliştirmektedir. Türkiye’nin ilk termal konseptli 5 yıldızlı otelini Double Tree by Hilton olarak Eskişehir’de; Çanakkale’nin 5 yıldızlı ilk otelini ise Double Tree by Hilton Çanakkale olarak Çanakkale’de inşa etmektedir. Etik kurallar içinde hareket etmeyi ve doğaya saygıyı prensip olarak benimseyen Club35 Gayrimenkul Yatırım, huzurlu yaşanabilecek, beklentilere hitap eden mekanlar tasarlamakta ve inşa etmektedir.
Türk-Alman ortaklığı olan Club 35 Türkiye’de birçok uluslararası bilinen markalar ile çalışmaktadır. Projelerini gerçekleştirildiği şehirlerin kalkınmasını, modern ve işlevsel mimarilere kavuşmasını hedefleyen Club 35, Alman disiplini ve yüksek mühendisliğini Türkiye’nin doğal zenginlikleri ve güzellikleriyle buluşturmaktadır. İnşaat ve üretim sürecinin her aşamasında yüksek kalite ve ince teknik detayları ön planda tutarak, güçlü ve sanatsal mimari çizgisi ile sektörde birçok ilklere imza atmayı başarmıştır. Bu sebeple uluslararası güçlü markaların iş ortaklığında tercih ettiği bir marka olmuştur.